Tamdhu 15 jaar

Tamdhu 15 jaar

Ook deze 15 jaar oude variant, zoals we van Tamdhu gewend zijn, heeft exclusief op de beste Sherry Oak Casks gelagerd. Vanaf de eerste slok zult u hier volop van genieten! U proeft de intense explosie van levendig zomerfruit en geniet van een bevredigende lange afdronk. Niet koud gefiltreerd, natuurlijke kleur en een prachtige uitmonstering! Deze fraaie nieuwe fles is geïnspireerd op het Victoriaanse tijdperk, de tijd waarin Tamdhu werd opgericht.

Proefnotities Tamdhu 15 jaar.

Neus: Een aroma van appelgebak en gekruide krenten. Sinaasappelschil, met exotische tonen van ananas en venkel.
Smaak: Een explosie van sappige abrikoos. Levendige framboos met citroentaart en romige amandelen in de mond.
Afdronk: Een dankbare lange reis met warme moutkoekjes, roomsherry en vanille.

TAMDHU DISTILLERY

Opgericht: 1824
Gebied: Speyside
Eigenaar: Ian MacLeod Distillers
Uitrusting: 3 wash stills, 3 spirit stills
Percentage: 46%

 

 

Marieke Bult-Steenstra
Marieke Bult-Steenstra
17/03/2022
Prachtige slijterij, tot de nok toe gevuld met alcoholische dranken in mooie flessen.
Henk-Martijn Schuldink
Henk-Martijn Schuldink
23/01/2022
Leuke winkel met kundig whisky advies. Let wel, hier betaal je dan ook voor. 10% bovenop de gemiddelde prijs voor een fles. Kwaliteit mag wat kosten nietwaar.
Marcel
Marcel
19/01/2022
Mooie winkel, vriendelijk personeel en goede informatie over de dranken, aanrader, lekkere whisky gescoord, 😃
Berthil Van Tebberen
Berthil Van Tebberen
19/12/2021
Mensen met verstand van zaken. En ze pakken je cadeau erg mooi en feestelijk in. Een genot om eens rond te kijken. Voor mij de beste slijterij van Nederland
Willem Snoeijer
Willem Snoeijer
20/10/2021
Leuke winkel veel keuze hebben ze
Harjan Knol
Harjan Knol
17/10/2021
Ik ga er toch wel regelmatig even naar binnen ,maar ik kom er nooit uit met lege handen. Het is gewoon een een winkel waar je echt blij van wordt. Je krijgt altijd een vriendelijk ontvangs en als je iets speciaals zoekt krijg je zeker iets waar je in eerste instantie nooit aan had gedacht. Als je de winkel binnen komt kijk je je ogen uit ,het staat er vol van de kelder tot aan het plafond
Rob Vos
Rob Vos
18/09/2021
Slijterij Bartels heeft veel keuze en een groot assortiment met vele bijzondere soorten wijn, whiskey's, Rum en andere soorten spraakwater. Daarnaast is het ook nog eens een gezellige authentieke winkel. En vergeet niet de authentieke wijnkelder. Zeker de moeite waard van het bezoeken en dan met iets lekkers naar huis af te reizen. En de hond mag altijd mee naar binnen. Vriendelijke en sociale bediening die graag met je meedenkt.