Mortlach, Rare Old

Mortlach, Rare Old

Mortlach heeft met deze whisky de eerste botteling uitgebracht van een nieuwe serie. De Mortlach Rare Old komt in een 50cl fles en heeft een zeer stijlvolle uitstraling. Wellicht bent u bekend met de Flora & Fauna botteling van Mortlach en weet u dat die whisky een echte sherry bom was. Alhoewel de Rare Old in sherry en bourbon vaten heeft gerijpt, is deze single malt een stuk lichter doch complex met warmte en kruiden. Heerlijke typische Speyside whisky!

Proefnotities Mortlach Rare Old.

Mortlach Rare Old is rijk en vol van smaak met kruidige tonen van kaneel en eiken, gevolgd door vanille, rozijnen en biscuit gecombineerd met donkere jam. De afdronk is warm en droog met smaken van kaneel, peper en vanille.

MORTLACH DISTILLERY

Opgericht: 1823
Gebied: Speyside
Eigenaar: Diageo
Uitrusting: 3 wash stills, 3 spirit stills
Percentage: 43,4%

 

Marieke Bult-Steenstra
Marieke Bult-Steenstra
17/03/2022
Prachtige slijterij, tot de nok toe gevuld met alcoholische dranken in mooie flessen.
Henk-Martijn Schuldink
Henk-Martijn Schuldink
23/01/2022
Leuke winkel met kundig whisky advies. Let wel, hier betaal je dan ook voor. 10% bovenop de gemiddelde prijs voor een fles. Kwaliteit mag wat kosten nietwaar.
Marcel
Marcel
19/01/2022
Mooie winkel, vriendelijk personeel en goede informatie over de dranken, aanrader, lekkere whisky gescoord, 😃
Berthil Van Tebberen
Berthil Van Tebberen
19/12/2021
Mensen met verstand van zaken. En ze pakken je cadeau erg mooi en feestelijk in. Een genot om eens rond te kijken. Voor mij de beste slijterij van Nederland
Willem Snoeijer
Willem Snoeijer
20/10/2021
Leuke winkel veel keuze hebben ze
Harjan Knol
Harjan Knol
17/10/2021
Ik ga er toch wel regelmatig even naar binnen ,maar ik kom er nooit uit met lege handen. Het is gewoon een een winkel waar je echt blij van wordt. Je krijgt altijd een vriendelijk ontvangs en als je iets speciaals zoekt krijg je zeker iets waar je in eerste instantie nooit aan had gedacht. Als je de winkel binnen komt kijk je je ogen uit ,het staat er vol van de kelder tot aan het plafond
Rob Vos
Rob Vos
18/09/2021
Slijterij Bartels heeft veel keuze en een groot assortiment met vele bijzondere soorten wijn, whiskey's, Rum en andere soorten spraakwater. Daarnaast is het ook nog eens een gezellige authentieke winkel. En vergeet niet de authentieke wijnkelder. Zeker de moeite waard van het bezoeken en dan met iets lekkers naar huis af te reizen. En de hond mag altijd mee naar binnen. Vriendelijke en sociale bediening die graag met je meedenkt.